Bratislava Open 2014

V sobotu 7. 6. 2014 se v Bratislavě ve velmi pěkné sportovní hale konal druhý ročník turnaje v taekwondo kyorugi. Po počáteční bezproblémové registraci došlo bohužel ke kolapsu systému a velkému zdržení začátku bojů. Protože bylo nahlášeno skoro pět stovek závodníků, byli pořadatelé nuceni zkrátit časy bojů.

Tým Ocelotů vyrazil do bojů s pěti závodníky. Nejvíce se dařilo Matyáši Skácelovi, který si výhrou 13:1 v kategorii žáků do 33 kg vybojoval zlato. Matýsek Šmelko vyhrál semifinále, ale finále mu uteklo o jediný bod a vezl si domů stříbrnou medaili. Jeho bratr Honza nestačil na soupeře z Rakouska a musel se spokojit s třetím místem.

Miroslav Skácel a Jakub Hanzel bohužel vypadli před semifinále a zůstali tak bez umístění. Na všech zúčastněných se podepsala několikahodinová únava z dlouhého čekání, protože turnaj se protáhl do pozdních večerních hodin. Nezbývá než doufat, že další ročníky budou pořadatelům více přát a technika nebude opět selhávat. Turnaj bývá velmi dobře obsazen, tak by to byla škoda.

1. místo
Matyáš Skácel
žák B do 33 kg

2. místo
Matěj Šmelko
žák B do 36 kg

3. místo
Jan Šmelko
kadet A do 57 kg

RubrikyNezařazené