Letní soustředění Ocelotů na Losince 2013

Předposlední prázdninový týden se Oceloti zúčastnili taekwondo soustředění na Losince u Rapotína. Pořádajícím klubem byla COBRA Dojang z Prahy. Soustředění si také nenechali ujít bojovníci moravských klubů z Frýdku- Místku, Rychvaldu a dorazili i Dragoni z Březnice.

Den začínal ranní během po parku zámku Velké Losiny. Po snídani si mohli taekwondisté vybrat mezi tréninkem sparingu a atletiky pod vedením Viktora Jankovského (2. DAN) nebo tréninky poomsae a přípravou na zkoušky. K dispozici jsme měli krásnou novou tělocvičnu i s posilovnou a atletický okruh. Taekwondisté absolvovali dva dvouhodinové tréninky denně. Po večeři se pro zájemce ještě konaly kurzy sebeobrany s Ing. Pavlem Süttem (5. DAN) a Robertem Klimešem (5. DAN).

Daniel Dostál (1. DAN) nabíral nové zkušenosti na trénincích Viktora Jankovského (2. DAN). Ostatní kluci se převážně soustředili na pilování technik a sestav na páskování. Jejich píle se jim vyplatili, protože předposlední den soustředění všichni úspěšně odpáskovali. Nižší pásky zkoušel Ing. Bohuslav Hybrant (5. DAN), vyšší „áčkové“ pásky, Ing. Pavel Sütto (5. DAN). Nejvíce pochvalných slov si vyslechl Marek Vysloužil, který odpáskoval dokonce o dva stupně a to z 6. kupu na 4. kup.

Výsledky páskování

Matyáš Skácel
Mirek Skácel
Marek Vysloužil
Mirďa Skácel
Kuba Hanzel
5. kup
4. kup
4. kup
2. kup
2. kup
zelenomodrý pásek
modrý pásek
modrý pásek
červený pásek
červený pásek

Velká gratulace všem!!!!

Celé soustředění probíhalo ve velmi přátelském duchu a všichni jsme si užili moc zábavy. V sobotu se všichni kromě Dana rozjeli domů. Ten už v pátek odjel s českou reprezentací na další soustředění a to až k Severnímu moři. Tam na ně čeká polský klub AZS Poznaň. Po tak náročném týdnu s pražskou Cobrou nezbývá než popřát spoustu dalších sil, protože bojovníci z AZS Poznaň patří v Polsku k těm nejlepším.

Fotky naleznete na:
http://tkdolomouc.rajce.idnes.cz/

RubrikyNezařazené