Letní soustředění oddílů taekwondo WTF ČR v Rapotíně

Jako každý rok i letos patřil konec srpna velkému soustředění oddílů Taekwondo WTF, které se již tradičně konalo v areálu resortu Losinka v Rapotíně.

Do střediska se sjelo na sto taekwondistů z celé republiky. Každý den začínal ranním běháním. Během dne následovaly dva dvouhodinové tréninky, zaměřené hlavně na nový styl boje. Sportovní tréninky vedl Viktor Jankovský (4. Dan) a Petr Štefl (4. Dan). Odrostlejší účastníci si přišli na své při trénincích zaměřených na pilování technik, pod vedením Pavla Sütta (6. Dan), Bohuslava Hybranta (5. Dan) a Roberta Klimeše (5. Dan). Nejmenší děti trénovaly pod vedením Marcely Mikové (3. Dan). K dispozici byla také posilovna a masáže.

Ve volném čase byly pro děti připraveny různé soutěže a zábavné hry. V odpočinkový den někteří sportovci navštívili nedaleké termální lázně, které prošly rozsáhlou rekonstrukcí. Pátek patřil tradičně zkouškám, kde mohli taekwondisté prověřit své snažení a zvýšit si svůj technický stupeň. Počasí nám letos přálo a až na jeden deštivý den bylo výborné. Atmosféra celého týdne byla úžasná a všichni se již těšíme na další ročník.

Fotky z akce naleznete ZDE.