Soustředění reprezentace ČR a sparingové soustředění

Sparingové soustředění oddílů TJ Sokol Hradec Králové, Taejang Teplice, Panter Humpolec a Ocelot Olomouc v Hradci Králové.

Druhý lednový víkend proběhl v TJ Sokol Hradec Králové ve znamení taekwonda. Hned v pátek se sjelo na soustředění na třicet bojovníků z několika oddílů a také reprezentace juniorů a seniorů ČR.

Tréninky by zaměřeny na zvýšení fyzické kondice a hlavně na sparingové situace. Bojovníci si mohli vyzkoušet několik bojů na Daedo systémy. Pro zlepšení reálnosti bojů byli přizváni i rozhodčí. Tato vzájemná spolupráce a nácvik byl velmi přínosný jak pro samotné bojovníky, tak pro nové rozhodčí pod vedením hlavního rozhodčího Petra Štefla.

Reprezentace absolvovala čtyři tříhodinové tréninky pod vedením reprezentačního trenéra Davida Kadlece a Ing. Karla Noska. Oddílové tréninky dětí vedl Ing. Pavel Krejčí a reprezentační trenérka Bc. Olga Kudrnáčová.

Olomoučtí Oceloti se zúčastnili v hojném počtu. Za reprezentaci jel Daniel Dostál. Na oddílovém soustředění trénoval Marek Vysloužil, Jakub Hanzel, Miroslav Skácel, Matyáš Skácel, Honza Šmelko i Matěj Šmelko.

Soustředění proběhlo ve velmi přátelském duchu a všichni si odvezli spoustu nových zkušeností a zážitků.

RubrikyNezařazené