Olomoučtí taekwondisté se umístili v nejvyšších ligových soutěžích WTF v ČR za rok 2011

Další ročník vyhlášení vítězů nejvyšších ligových soutěží WTF kyorugi a poomse se konal 20. ledna 2012 v Masarykově kulturním domě v Mělníku. Slavnostní večer moderoval president Českého svazu taekwondo WTF Ing. Bohuslav Hybrant, předseda vedení reprezentace kyorugi, a Petr Limprecht, předseda vedení reprezentace poomse. Samotná ocenění nejúspěšnějším sportovcům předával primátor města Mělník, MVDr. Ctirad Mikeš, který je velkým fanouškem tohoto bojového umění.

Závodníci olomouckého klubu se umístili hned ve třech ze čtyř ligových soutěží. Benjamínek klubu Marek Vysloužil, který je novým velkým talentem a posilou klubu, vyhrál titul v Národní taekwondo lize mládeže. Loňská sezóna byla teprve jeho první, přesto nasbíral dostatek bodů a jeho úsilí bylo tímto korunováno.

Titul z roku 2010 obhájil člen reprezentace ČR Daniel Dostál a stal se opět vítězem Taekwondo extraligy mládeže pro rok 2011. Danovi se v loňském roce velmi dařilo a ve všech tuzemských turnajích zvítězil. K extraligovému titulu přidal i titul Mistra republiky pro rok 2011.

Klub má i své velmi úspěšné dívčí zastoupení. V nejvyšší soutěži Taekwondo extraligy triumfovala juniorka Aneta Nekoksová, která po celý rok dosahovala skvělých výsledků.

Vítěz Taekwondo extraligy
Aneta Nekoksová
Vítěz Taekwondo extraligy mládež
Daniel Dostál
Vítěz Národní taekwondo ligy mládeže
Marek Vysloužil

RubrikyNezařazené