Letní soustředění Losinka 2019

Jako každý rok i letošní srpen patřil letnímu soustředění oddílů taekwondo. Do resortu Losinka v Rapotíně dorazilo na sto taekwondistů z celé ČR.

Každý den tradičně začínal ranním běháním. Během dne následují dva dvouhodinové tréninky. Sportovní tréninky vedl trenér reprezentace Viktor Jankovský (4. Dan) a Petr Štefl (4. Dan). Odrostlejší účastníci si přišli na své při trénincích zaměřených na pilování technik a sebeobrany pod vedením Pavla Sütta (6. Dan) a Bohuslava Hybranta (6. Dan). O nejmenší děti se tradičně starala Marcela Miková (3. Dan) a Robert Klimeš (6. Dan). Své celotýdenní pokroky mohli sportovci prověřit na zkouškách na vyšší technické stupně, které tradičně probíhají poslední tréninkový den. Zkoušky proběhly pro Oceloty velice úspěšně. Všem patří velká gratulace!

Sportovci oddílu Ocelot Olomouc se této akce zúčastňují pravidelně, protože trénovat pod vedením našich mistrů  je vždy velkým přínosem. Příjemnou stránkou je také navazování přátelství, spousta nových zážitků a  krásných vzpomínek.

Fotky na:

https://tkdolomouc.rajce.idnes.cz/2019_-_Letni_soustredeni_Losinka/